STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

SPONZORSTVO A PARTNERSTVO

STANLEY® s hrdosťou podporuje jednotlivcov a tímy, ktoré čelia každej výzve s nadšením, majú ambície súťažiť na najvyššej úrovni a podávať výnimočné výkony v každom závode alebo zápase.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

FC Barcelona

Značka STANLEY je hrdá na to, že podporuje tím futbalistov FC Barcelona v rámci dlhodobej zmluvy ako oficiálny partner pre náradie. Vzhľadom na jeho mimoriadnu históriu sme nadšení, že môžeme pokračovať v tomto jedinečnom partnerstve s jedným z najslávnejších klubov futbalovej histórie. Len veľmi málo klubov kdekoľvek na svete získalo toľko titulov ako FC Barcelona, ​​vrátane štyroch z majstrovstiev Európy a troch titulov z majstrovstiev sveta FIFA. Okrem toho tento klub dosiahol viac ako 25 titulov v La Lige a tiež viac ako 30 titulov v Copa Del Rey a viac ako 5 trofejí v Lige majstrov UEFA. Jeho domovský štadión Camp Nou má kapacitu 99 354 osôb a je najväčším v Európe. FC Barcelona je jedným z najviac podporovaných tímov na celom svete, jedným z najviac sledovaných v sociálnych médiách, vrátane viac ako 103 miliónov fanúšikov na Facebooku, 65 miliónov na Twitteri a 94 miliónov na Instagrame.

Racing drive Nathalie McGloing working on his racing car

Nathalie McGloin

Odkedy vo veku 16 rokov utrpela vážne zranenie chrbtice, inšpiratívna pretekárka Nathalie McGloin sa zaviazala pomáhať ostatným, ktorí zažili podobné prevratné životné skúsenosti – a venuje sa sprístupňovaniu motoristického športu pre každého. Minulý rok sa stala prvou prezidentkou medzinárodnej komisie pre zdravotné znevýhodnenie a bezbariérovosť FIA, v rámci ktorej je jej cieľom formovať globálnu budúcnosť motoristického športu pre ľudí so zdravotným znevýhodnením.

V roku 2016 Nathalie vytvorila „Spinal Track“, charitatívnu akciu, ktorá poskytuje handicapovaným ľuďom príležitosť využiť svoj potenciál, otvoriť nové príležitosti a zažiť jedinečné zážitky na trati v špeciálne upravenom vozidle. Tieto vzrušujúce akcie dávajú účastníkom slobodu vyskúšať si niečo, čo možno nikdy neverili, že by mohli dosiahnuť, a to všetko v inkluzívnom a nápomocnom prostredí.