STANLEY History
O NÁS

NAŠA HISTÓRIA

STANLEY® je synonymom kvalitného náradia a inžinierskych riešení pre profesionálov po celom svete už viac ako 175 rokov. Vďaka odkazu spoľahlivosti zaujíma značka STANLEY popredné miesto na svete medzi výrobcami zvinovacích metrov a naďalej posúva odbor vpred vďaka inováciám, vrátane produktovej rady STANLEY® FATMAX®, a tiež vďaka ručnému náradiu, elektrickému náradiu, úložným systémom a príslušenstvu, ktoré pomáhajú úspešne dokončiť prácu.

Sme hrdí na našu povesť vynikajúcej kvality a venujeme sa neustálemu testovaniu, navrhovaniu a zlepšovaniu našich výrobkov tak, aby sme zaistili ich kvalitu a maximálnu funkčnosť. Udržanie nášho postavenia svetového lídra v tom, čo robíme, je pre nás životne dôležité, a je aj tým, čo od značky ako STANLEY očakávate.

Už viac ako 175 rokov pomáhajú naše inovačné výrobky budovať, opravovať a chrániť náš svet. Dnes na tomto dedičstve staviame. Preskúmajte našu históriu pomocou nižšie uvedenej interaktívnej časovej osi.

Field with wind turbine look from above.

UDRŽATEĽNOSŤ JE NÁŠ SĽUB

Naše procesy vývoja výrobkov vo všetkých podnikoch sa nanovo upravujú, aby sa posilnilo zameranie na včasnú identifikáciu príležitostí pre udržateľnosť výrobkov, ktoré možno využiť počas fázy návrhu.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

S HRDOSŤOU PODPORUJEME

Spoločnosť STANLEY s hrdosťou podporuje jednotlivcov a tímy, ktoré čelia každej výzve s nadšením, majú ambície súťažiť na najvyššej úrovni a podávať výnimočné výkony v každom závode alebo zápase.

STANLEY Be A Force For Good

CHCEME BOJOVAŤ ZA DOBRÚ VEC

Posilnenie postavenia tvorcov, účelné inovácie a vytvorenie udržateľnejšieho sveta – posilnili sme svoje záväzky v rámci spoločenskej zodpovednosti podnikov a začlenili ich do svojej vízie.